Hakkımızda

V60 Kendimiz için seçtiğimiz en iyi çekirdek kahveleri, çevremizdeki kahve sevenler ile paylaşmak için kurduğumuz bir e-ticaret sitesi.

Her ayın 15i ve 30u sevkiyat günümüz. 15 günlük dönemde , sipariş alıyor, ve gelen siparişe göre kahveleri özel olarak hazırlıyoruz. Böylece sürekli olarak o dönemin seçilmiş en iyi kahvelerini ,en taze şekilde sizlere sunmuş oluyoruz.

Kahveler anlaşmalı olduğumuz kavurucu firma tarafından özel olarak kavrulup paketleniyor. Üretimi, biz yapmıyoruz. Bu sebeple yaklaşık 15 çeşit yöresel kahveden ,tadım yaparak, sadece beğendiklerimizden 3-4 tanesini satışa sunuyoruz, satışa sunduğumuz kahveler o ayın en seçkin ve en lezzetli kahveleri oluyor.

Genelde sevkiyat günü geldiğinde, stok tükenmiş oluyor ve 2 hafta sonraki sevkiyat gününü beklemek zorunda kalıyorsunuz. Dolayısıyla , sitemizi ilk ziyaret ettiğinizde siparişi hemen vermenizi tavsiye ederiz. Örneğin ayın 5inde sipariş verdiniz ayın 15inde siparişinizi kargoluyoruz. Ayın 16sında siparişi verdiğinizde ise ay sonunu beklemek zorunda kalıyorsunuz.

Siparişleriniz, Mng Kargo ile istanbul’dan kargoya veriliyor, İstanbul ve yakın illere ertesi gün, diğer illere ise 2. iş günü teslim ediliyor. MNG kargonun hizmet vermediği yada geç hizmet verdiği bölgelere ise, PTT kargo ile gönderim yapıyoruz. Siparişinizi verdikten sonra vazgeçmeniz durumunda, siparişi iptal edebilmemiz için bize en geç 48 saat içinde bilgi vermeniz ve siparişinizin kargoya verilmemiş olma şartı gerekiyor, bunun sebebi ise, kahvelerin kavurma işlemini ve miktarını sadece o döneme özel yapmamız, bu sayede size herzaman taze kahve sunabiliyoruz.

Kahvelerimiz 200 gramlık poşetlerde. İster çekirdek olarak, isterseniz filtre kahve, v60, espresso ve mokapot demleme tekniğine uygun olarak çekilmiş şekilde sipariş verebiliyorsunuz. Bizim tavsiyemiz tabiki , çekirdek şeklinde alıp, kahveyi demliyeceğiniz zaman, evinizde kullanacağınız bir kahve öğütücü makina ile kahvenizi çekmeniz. Bu şekilde daha iyi aromaya sahip kahve demliyebilirsiniz.

Tavsiye ettiğimiz kahve öğütücü, kahve demeleme teknikleri ve kahve demleme ekipmanlarına sitemizde blog bölümünde yer veriyor olacağız.

Her türlü sorunuz veya siparişleriniz ile ilgili destek için bizimle iletişim sayfamızdan e-mail ile yada form doldurarak iletişime geçebilirsiniz, mesai saatleri içinde çok hızlı cevap veriyor olacağız.